+Přidat novou anketu

point Poslední utkání

O Příští utkání

o  Aktuální tabulka

Dosavadní známé výsledky 1.kola Fortuna Divize A v sezóně 2019 - 2020: NONAME - NONAME 1:2, NONAME - NONAME 4:1, NONAME - NONAME 3:1, NONAME - NONAME 4:0, NONAME - NONAME 0:5, NONAME - NONAME 2:3, NONAME - NONAME 0:2, NONAME - NONAME 1:0,

Vítejte na neoficiálním webu FK Hvězda Cheb

O Články

Filtr: FK Hvězda Cheb  |  Nalezeno 19 článků odpovídající filtru.

99 Probíhá nábor do všech oddílů Hvězdy!

nábor

3. února 2017 22:33  |  přečteno: 436x | vložil: Administrátor
99 Hvězda porazila Citice, Dobešovi se podařil hatrick

Ve druhém kole zimního turnaje O pohár místostarosty města Cheb čekal na Hvězdu celek z Citic.

Skóre otevřel ve 31. minutě Dobeš, který po přestávce proměnil i pokutový kop a v 70. minutě se mohl radovat z hatricku. Do utkání ve druhé půli nastoupila možná nová akvizice Hvězdy - gólman Jan Šneberger.

TJ Sokol Citice - FK Hvězda Cheb

4:2 (1:0)

13. února 2016 15:05  |  přečteno: 554x | vložil: Administrátor
99 O pohár místostarosty města Cheb

Doplnil jsem utkání A mužstva Hvězdy, která se zúčastní turnaje O pohár místostarosty města Cheb hraného na umělce FC Cheb.

99 Úspěšný víkend pro Hvězdu

První body do tabulky si připsali tento víkend družstva mužů a žen. Muži porazili góly Míry Dobeše v Citicích místní Sokol 2:1 a ženy na hřišti v Braňanech uštědřili debakl 5:0 Sokolu Brozany. Po dvou brankách se prosadily kapitánka Jana Horná a Eliška Trampuschová.

Dařilo se i mládežnickým celkům - žáci hráli v sousedních Františkových Lázních a starší žáci vyhráli 18:0 a mladší pak 8:0.

Doufejme, že na další body nebudeme čekat další měsíc happy / :-) /

6. září 2015 11:43  |  přečteno: 518x | vložil: Administrátor
99 Hvězda míří do krajského přeboru

V dnešním utkání s jistým mistrem divize FK Tachov se definitivně potvrdilo, že Hvězda s největší pravděpodobností bude působit v příští sezóně v krajském přeboru Karlovarského kraje. Po dnešní prohře 2:6 se Hvězda již nemůže dostat ani teoreticky nesestupovou 13. příčku divizní tabulky.

Navíc i 13. příčka může v divizi A znamenat sestupovou příčku. Důvodem je sestup dvou českých klubů z druhé ligy (FK Kolín, Baník Most). Z divizních skupin A, B a C tak bude dohromady sestupovat 11 týmů, přičemž aktuálně třináctý Zličín je na tom ze všech tří divizních skupin nejhůře.